De leden waaruit de stichting BRUL bestaat.

Secretariaat Stichting BRUL:
Sam Nijsten,
Molenstraat 6 e , 6191 KP Beek
Tel. 046-4362995
sammieblues@hotmail.com

Voorzitter Stichting BRUL
Radio-omroep Venray - Time Switch:
t.a.v. Johan Philipsen
Silvesterweg 23, 5801 KN Venray
Tel.: 0478-587209
johanenmiep@home.nl

Penningmeester Stichting BRUL:
Inbetweens Records
Jos Starmans
Postbus 535, 6180 AA Elsloo
Tel.: 046-4362510
jos@inbetweens.com

Streekomroep START - Bluestime:
t.a.v. Koos van Riet
Nassaustraat 3, 6166 BD Geleen
Tel.: 046-4754442
bluesmission@hotmail.com

Radio-omroep RTME en
radio-omroep Maastricht FM - Bluespotting:
t.a.v. Jos Potting
Weerterbroekplantsoen 97, 6231 DV Meerssen
Tel.: 043-3648674
jos.potting@gmail.com

Radio-omroep Stein – Popkrakers/LOS in de blues:
t.a.v. Giel Scholtes
Steeg 34, 6171 EB Stein
Tel.: 046-4336406
popkrakers@hotmail.com
en Jo Smeets
Op de Dries 19, 6181 JK Elsloo
smeetsjo@hotmail.com

Radio-omroep Venlo - Red Rooster:
t.a.v. Frank Schatorjé
Kampstraat 10, 5931 EV Tegelen
Tel.: 077-3735338
f.schatorje@hetnet.nl
en Henk Maeghs
Terracottalaan 52, 5935 VP Steyl
Gsm: 06-12505836
hmaeghs@gmail.com

Radio-omroep Peel en Maas - Bluestraffic:
t.a.v. Freek Rutten
Scharenweg 18, 5981 BW Panningen
Tel.: 077-3076851
freek.rutten@hetnet.nl

L1 radio - Jazz tussen 5 en 6:
t.a.v. John Hendrix
Dorpstraat 11, 6454 AG Jabeek
Tel.: 046-4423925
john.hendrix@worldonlin.nl

L1 radio – Hubert on the air:
t.a.v. Hubert van Hoof
Postbus 31, 6200 AA Maastricht
hubert.vanhoof@l1.nl

Wil Wijnhoven
(recensent, fotograaf, freelancer)
Koolzaad 3, 5988 JK Helden
Tel.: 077-3075415
info@bluesbreeker.nl

Go Nutz Blues Productions:
t.a.v. Geert Nooten
Meidoornlaan 26, 5931 SG Tegelen
Tel.: 077-3737379
gonutz@ziggo.nl

Organisatie Moulin Blues:
t.a.v. Fons Daamen
Speerstraat 3, 6034 PS Nederweert-Eind
Tel.: 0495-625596
fons@moulinblues.nl


Radio-omroep Triple R Blues Radio
t.a.v. Ton Wanten
Houbenslag 41, 5981 HA Panningen
Tel.: 077-3079640
tonwanten@home.nl